GÜBRE
SEPERATÖRÜ

BİYOGAZ EKİPMANLARI
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
MONTAJ VE KURULUM
Previous slide
Next slide

LİA MAKİNE

GÜBRE SEPERATÖRÜ,

LİA MAKİNE GÜVENCESİ İLE

Gübre yönetimi sürecinde çok önemli bir yere sahip olan gübre seperatörü, biyogaz ekipmanları arasında oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

Her ihtiyaca uygun, kapasitede, özellikte ve motor gücünde gübre seperatörleri, LİA Makine güvencesi ile dilediğiniz noktaya ulaştırılıyor. Üretim, kurulum ve montaj süreçlerini bizzat gerçekleştiren firmamız, ihtiyacınız olan biyogaz ekipmanlarını en avantajlı fiyatlarla adresinize naklediyor.

Gübre Seperatörü

LİA MAKİNE,
GÜVENLE SATIN AL,
ORGANİK ATIKLARLA GELECEĞİNİ İNŞA ET

Organik atıkları güvenilir enerjiye dönüştürme yolunda daima yanınızda yer alan LİA Makine, en güvenilir ve profesyonel çözümler sunmaktadır. Böylece hem organik atıklarınızı dönüştürebiliyor hem de organik atıklardan en etkili enerjileri üretebiliyorsunuz. Gübre seperatörü ise bu süreçte size en büyük yardımcı.

GÜBRE SEPERATÖRÜ

FİYATLARI

Biyogaz tarım makineleri arasında önemli bir yere sahip olan gübre seperatörlerinin, sıvı ve katı gübreyi birbirinden ayırma görevi bulunmaktadır.

  • Paslanmaz çelik iç aksam ve gövde,
  • Yüksek motor gücü,
  • Paslanmaz elek ile optimum seperasyon,
  • Estetik tasarım ve
  • Maksimum verim, LİA Makine gübre seperatörünün avantajlı bir seçim olduğunu göstermektedir.
Gübre seperatörü fiyatları, seperatör özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle firmamızla iletişime geçerek, ihtiyacınıza uygun gübre seperatörünü sipariş edebilirsiniz.
Gübre Seperatörü Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Gübre Seperatörü Nedir?

Seperatör, ayrıştırıcı anlamına gelmektedir. Gübre seperatörü ise katı ve sıvı gübreyi birbirinden ayıran bir makinedir. Böylece makinenin içerisinde yer alan öğütücü, karıştırıcı ve elek kısımları, katı gübreleri parçalamakta ve elekten geçirerek, sıvı hale getirmektedir.

Gübre Seperatörü Fiyatları Ne Kadar?

Kullanılacak olan yer, kapasitesi, motor gücü, kullanılan çeliğin kalitesi ve ek taleplere dikkat edilerek, gübre seperatörü fiyatı değişiklik göstermektedir. Fiyat ve gübre seperatörü hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gübre Seperatörü Ne İşe Yarar?

Biyogaz ekipmanları içerisinde önemli bir yere sahip olan gübre seperatörü, katı ve sıvı gübrenin kolay bir şekilde ayrıştırılması görevini görmektedir.

Gübre Seperatörü Çalışma Prensibi Nedir?

Tarımsal üretimin gözbebeği olan gübre seperatörü, belirli aşamaları içermektedir. Bu aşamaların her biri katı gübre ile sıvı gübreyi ayrıştırmak ve gübrenin iki farklı şekilde kullanılabilmesini kolaylaştırmaktır. Peki, gübre seperatörü çalışma prensibi nasıldır?

  • İlk aşama gübrenin öğütülme aşamasıdır. Burada gübre karıştırıcı kullanılır ve gübrenin yapısının değişmesi sağlanır.
  • Elek kısmı sayesinde katı gübre ile sıvı gübrenin birbirinden ayrılması gerçekleştirilir.
  • Gübre pompası sayesinde sıvı gübre daha önce hazırlanan gübre havuzuna aktarılır.
  • Kalan katı kısım ise seperatörden alınarak farklı bir alana serilir, kurutulur. Ya da farklı şekillerde depolanabilir.

Neden LİA Makine?

Biyogaz, atık su ve hayvancılık alanlarında kullanılmak üzere, tarımsal üretime katkı sağlamak adına üretimler gerçekleştirmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz üretimler ile hem yurt içerisinde satışlar yapmakta hem de yurt dışına ihracat gerçekleştirmekteyiz. Üstelik deneyimli ekibimiz, üstün hizmet anlayışımız ve kalite standartlarımız çerçevesinde, daima beklentinizi karşılayacak tarım makinelerini üretmeye devam ettiğimizi hatırlatmak isteriz.

ArabicEnglishGermanTurkish